Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Bangkok Muğla-Dalaman Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
02.Tem.2020.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Don Mueang Uluslararası Havalimanı
Bangkok’un hizmet veren iki havalimanından biri olan Don Mueang Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 21 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine taksi ve araç kiralama gibi imkânlar sağlanmaktadır.

Taksi
Don Mueang Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Don Mueang Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı
Bankok’a hizmet veren bir diğer havalimanı olan Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden 26 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksi ve araç kiralama gibi hizmetleri kullanabilirsiniz.

Taksi
Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Muğla Ucuz Uçak Bileti

Muğla ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Muğla’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Muğla’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Muğla’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Muğla ziyaretlerinden önce Muğla ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Muğla uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
252
 
Toplu Taşıma
9 TRY
 
Yemek Fiyatları
51 TRY

MUĞLA HAKKINDA

Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla, topraklarının bir kısmı ile de Akdeniz Bölgesi’ne girmekle birlikte Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Datça ve Bodrum gibi tatil beldelerine sahiptir. Antik Karya bölgesinin çok eski bir yerleşim yeri olan Muğla, zaman içerisinde Mısır, Asur, İsket ve Helenistik koloniler tarafından işgal edilmiştir. Bu nedenle birçok medeniyete ev sahipliği yapan kent, içerisinde farklı kültürel yapılar ve doğal güzellikler barındırmaktadır. Çok sayıda medeniyete beşiklik yapan Muğla bölgesi İslamiyetten sonra Menteşe olarak anılmaya başlamış hatta Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesi’nde bu ismin hikayesine yer verilmiştir. Tarihteki birçok savaşa sahne olmuş olan bu ilde, savaş sonrasında dağların denize paralel olması nedeniyle ulaşım konusunda komşu iller gibi gelişim gösterememiş ve dışarıya karşı izole bir yaşam sürülmüştür. Ancak yıllar sonra kurulan üniversiteler ve turizme elverişliliği nedeniyle oldukça yoğun bir ziyaretçi akını gerçekleşmektedir. Erkenden Ucuzucur.com üzerinden satın alacağınız uçak bileti ile siz de bu mükemmel yerin keyfini çıkarabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Dalaman Havalimanı
Muğla’nın işlek havalimanlarından biri olan Dalaman Havalimanı, Dalaman ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Dalaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular Marmaris ve Fethiye’ye giden ve iç terminal çıkışında yer alan Havaş araçları ile rahatlıkla ulaşabilirler. 

Taksi
Dalaman Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 30-40 TL ücret ödeyip 15-20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Dalaman Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Dalaman Çayı
Saklıkent Kanyonu
Uyku Vadisi
Turgut Şelalesi
Yuvarlakçay
Azmak Nehri
Kelebekler Vadisi
Sultaniye Kaplıcaları
Likya Yolu

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Muğla’da, yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Turizm sektörünün ilgili odak noktalarından biri olan Muğla’ya gitmek için en ideal dönem sıcaklıkların artması ile yaz aylarıdır. Denizin ve güneşin tadının en iyi şekilde çıkarılacağı bu dönemde kamp severler için de en ideal dönemdir. Deniz- kum- güneş üçlüsünün tadını masmavi sularda çıkarmak isteyen ziyaretçiler ne uygun uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Ege ve Akdeniz mutfağının birleştiği ve ortaya mükemmel lezzetlerin çıktığı Muğla’da ot ve balığın son derece rağbet gördüğü söylenebilir. Mutfaktan çok geniş yemek lezzetleri yer almaktadır. Bunlardan Çökertme Kebabı, Döş Dolması, Ekşili Balık, Börülce Ekşilemesi, Keşkek ve Kefal Dolması tadılması gereken başlıca lezzetlerden sadece bazılarıdır. Bu enfes lezzetlerin tadına en ucuz uçak bileti fırsatları ile kavuşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı
 
 
Mavinin Cenneti: Ölüdeniz

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.